Авторам та виконавцям


Слава Україні! 🇺🇦

Хочеш, розкажемо трошки про себе? 😊

Наші адміністратори фанатіють від літератури та викладаються на максимум, щоб книжок у якісній озвучці Українською ставало все більше і більше. Нам подобається все: і писати самим, і читати, і начитувати, і навіть час від часу створювати дизайни для деяких книжок)) Нагадуємо, що на цей захоплюючий процес можеш вплинути і особисто Ти 😊

Якщо відчуваєш в собі талант письменника/поета/сценариста/диктора і маєш озвучену книгу/пʼєсу/вірші - надсилай нам на пошту 4read.org@gmail.com посилання на файли, і ми звʼяжемось з Тобою.

В листі прохання обовʼязково зазначити назву твору, ім'я або псевдо автора та диктора, жанр, короткий опис і обкладинку, якщо вона є. Якщо хочеш, можеш додати також посилання на соцмережі, реквізити чи Ютуб-канал.

Якщо Ти - наш шанувальник та давно зареєстрований на сайті, все значно простіше: просто перейди у свій особистий кабінет та тицьни кнопочку «Додати книгу», заповни всі обовʼязкові поля - і готово.

P. S. Адміністрація лишає за собою право без попередження видаляти контент, що порушує діюче законодавство та/або норми моралі.
4read.ORG » Авторам та виконавцям